NASZE PROMOCJE

Serwuj po nagrody z Kinder i Duplo!

Z okazji odbywających się w Polsce Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn marki Kinder i Duplo przygotowały promocję z atrakcyjnymi, siatkarskim nagrodami.

Wystarczy kupić dowolne produkty marek Kinder lub Duplo za minimum 10 zł, 15 zł lub 25 zł i odebrać atrakcyjne nagrody: piłki zośki, piłki siatkowe i zestawy sportowe, składające się z piłki zośki i piłki siatkowej. Nagrody dostępne w czterech kolorach najlepszych siatkarskich drużyn świata. W promocji biorą udział następujące produkty: Jajko Kinder Niespodzianka, Kinder Chocolate, Kinder Chocolate Maxi, Kinder Country, Kinder Bueno, Kinder Bueno mini, Kinder Delice, Kinder Schoko-Bons, Kinder Mleczna Kanapka, Kinder Pingui, Kinder Maxi King i Duplo.

Promocja trwa od 21 sierpnia do 30 września 2014 w wybranych sklepach sieci Real, Tesco, E.Leclerc, Carrefour, Polomarket, Intermarche, dużych i małych sklepach spożywczych. Nagrody wydawane są za okazaniem paragonu przez hostessy w sklepach objętych promocją, pracowników sklepu, a także w salonach Inmedio i Relay, biorących udział w promocji.

Liczba nagród ograniczona. Zachowaj paragon, aby odebrać nagrodę.

Szczegóły promocji, regulaminy oraz lista sklepów i salonów biorących udział w promocji dostępna na www.serwujponagrody.pl
Ferrero RSS