Powrót

2022-05-25

Rozpoczęła się letnia loteria "Tic Tac łączy latem”

Rozpoczęła się letnia loteria

To kolejna odsłona platformy komunikacyjnej „Dziel się delikatnością”, w której marka zachęca do okazywania delikatności i życzliwości, co podkreśla jej charakter i pozycjonowanie.

Aktywacji towarzyszy limitowana edycja letnich opakowań, a w niej standardowe smaki: Mint, Orange, Strawberry Mix i Berry Mix w 12 unikalnych bardzo wakacyjnych grafikach.

Bohaterami grafik są Tic oraz Tac, spędzający radośnie czas na letnich aktywnościach.
Stali się oni również inspiracją kolejnej kolekcji unikalanych GIF-ów i stickerów, które znaleźć można wpisując w wyszukiwarkach ”tictac” i dzielić się nimi we wszelkich kanałach SM i komunikatorach.

Marka Tic Tac zaprasza też konsumentów do udziału w specjalnej loterii i po raz kolejny zachęca do dzielenia się także nagrodami. Do wygrania są trzy vouchery o wartości 15 000 zł na „wakacje z Twoją paczką”, czyli wspólny wypad z bliskimi. Vouchery są do wykorzystania na portalu wakacje.pl.

Dodatkowo, w loterii można wygrać ponad 2000 wakacyjnych nagród m.in. aparaty natychmiastowe Fuji Instax, ręczniki plażowe i butelki termiczne, dzięki którym wspólna zabawa i czas z przyjaciółmi czy rodziną będą jeszcze wspanialsze.

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy kupić dowolne opakowanie z logo Tic Tac i zarejestrować je na stronie tictac.pl.

Działania marki w ramach „Tic Tac łączy latem” wsparte są silną kampanią w telewizji, prasie, internecie (kampania digital, kampania w kanałach Social Media) i punktach sprzedaży w postaci ekspozycji oraz materiałów POS.

Limitowana edycja opakowań pojawiała się w sklepach już 21 kwietnia, a loteria „Tic Tac łączy latem” trwa od 16 maja do 17 lipca 2022 r.